3-WAY (THE GOLDEN RULE)"

3-Way (The Golden Rule) to piosenka Lonely Island, Justina Timberlake'a i Lady Gagi. Premierę miała 21 maja 2011 roku podczas programu Saturday Night Live, jej cyfrowa wersja zaś 24 maja. Piosenka powstała dzień przed premierą.

TŁO Piosenka została napisana 19 maja, nagrana 20 dnia tego samego miesiąca. Wideo powstało tego samego dnia. Beat stworzyli Futuristics i Ryan & Smitty i Asa Taccone. Video wyreżyserowały Akiva Schaffer i Jorma Taccone.

"Szkoda, że nie nagrali tego co działo się za kulisami, Justin i Andy Samberg jednocześnie próbowali wbić mi pewien pomysł do głowy i oboje nie mogli się do tego zebrać. Justin mówił coś w stylu 'Umm więc umm, mamy pomysł na skecz umm, coż nie jestem w tym najlepszy, Andy Ci powie.' Wtedy przyszedł Andy i opwiedział 'Więc umm bla bla bla mamy ten pomysł na skecz.' W końcu zebrali się w sobie i powiedzieli mi o co chodzi, odpowiedziałam 'chłopaki, załapałam.'"

OCENZUROWANIE
Podczas skróconej wersji telewizyjnej która swoją premierę miała 21 maja 2011 roku, NBC ocenzurowało słowo "dick" w wyrażeniu "helicopter dick". Wersja dostępna na Hulu zaraz po premierze odcinka jest ocenzurowana. "3-way" dostępna jest na kanale youtube The Lonely Island i jest wersją bez cenzury i śmiechów. Wersja bez cenzury dostępna jest również na iTunes od 24 maja 2011r.by @Cyndi


#!/usr/bin/php
cron