FAME REKLAMA

14 lutego 2102 roku, Gaga zatweetowała: "Nie mogę się doczekać tego weekendu. Nagrywam reklamę moich perfum ze Stevenem Kleinem. Będzie w niej specjalna piosenka... gó*no." Nagranie miało miejsce 19 i 20 lutego.

Od maja 2012 roku, na lewej ścianie zamku podczas Born This Way Ball wyświetlano twarz Gagi, z dwoma lustrami, szponami i okularami. Dodano również zbliżenie twarzy artystki, na wielkim brzuchu podczas Born This Way. Potwierdzono później, iż Gaga i Klein nagrali 3-minutowy film promujący zapach, w którym w usłyszeć można piosenkę "Scheiße". Utwór ten został wybrany przez Gagę jako singiel, jednak wytwórnia się nie zgodziła na jego promocję dlatego artystka postanowiła użyć go w reklamie.

3 sierpnia 2012roku, na portalu Littlemonsters.com Gaga pokazała pierwsze zdjęcie promujące perfumy. 17 sierpnia 2012 artystka umieściła na portalu screeny z kampanii reklamowej ogłosiła, że cały film zobaczymy 13 września 2012r. Oba screeny miały białą ramkę i poprawiony kolor.

14 sierpnia 2012 Gaga opublikowała oficjalny trailer reklamy która miała zostać wypuszczona 13 września 2012r. 22 sierpnia 2012r., programy Good Morning America i Access Hollywood pokazały dwie nie widziane jeszcze sceny ze spotu.

"Bezpieczna" wg. Kleina wersja wyszła 13 września 2012r. W wywiadzie z The Hoolywood Reporter Klein powiedział że wyciął z klipu scenę, w której Gaga "zabija facetów jak w masakrze". Scena ta jest jedyną w której widać Gagę tłukącą lustro pociskami.

Nieocenzurowaną wersję reklamy umieszczono w sieci 16 października 2012 roku. 6 listopada 2012, Steven Klein umieścił na swojej stronie taką notatkę: "Nie uszedł uwadze studia fakt, że nieocenzurowana wersja reklamy FAME, Lady Gagi została skradziona i prosimy, jeśli ktokolwiek widział ją gdziekolwiek w internecie, niech da nam znać. Nieocenzurowana wersja nie jest przeznaczona do publicznej konsumpcji."by @Cyndi


#!/usr/bin/php
cron