GOSSIP GIRL

"The Last Days of Disco Stick" to 53 odcinek serialu Plotkara. Jest to również dziesiąty odcinek trzeciej serii. Na antenę trafił 16 listopada 2009 roku, napisała go Leila Gerstein, wyreżyserowany został przez Tony'ego Wharmby. W odcinku gościnnie wystąpiła Lady Gaga.

STRESZCZENIE
Blair Waldorf, próbując zaimponować dzieciakom z NYU, używa swoich kontaktów by zorganizować prywatny koncert z najjaśniejszą gwiazdą dzisiejszych czasów- Lady Gagą. Dan i Olivia zapisują się by wystąpić w sztuce NYU, bazującej na pomyśle Blair i reżyserowanej przez Vanessę. W tym samym czasie Serena namawia Nate'a do pomocy w trudnej sytuacji, ponieważ nie ma przy niej Blair. W ramach przysługi Chuck'owi, Jenny zgadza się umówić z Damienem, synem ambasadora, który zatrzymał się w hotelu Chucka. Sytuacja stała się bardziej intrygująca niż się spodziewała.

OSIĄGNIĘCIA
"The Last Days of Disco Stick" obejrzało 2.24 miliony widzów. Odcinek otrzymał różne opinie- wynik 6.1 na 10 od TV.com, 4.4 na 5 gwiazdek na TV Fanatic i 7.3 na 10 gwiazdek w IMDB. Isabelle Carreau z TV Squad powiedziała, że ten odcinek był bardzo przewidywalny oraz że "dramat trójki umieszczono w środku, jednak szybko stał się 'płaski'".

MUZYKA
Piosenki Gagi, które były grane w tym odcinku:

- LoveGame

- Dance in the Dark

- Telephone

- Bad Romance


by @Cyndi


#!/usr/bin/php
cron