HEARTBEATS

Heartbeats to słuchawki, które zaprojektowała Lady Gaga. Są to słuchawki douszne oferujące wysoką jakość dźwięku. Pochodzą one z linii produktów „beats by Dr. Dre”, tworzoną przez Monster Cable. Swoją premierę miały w październiku 2009 roku. Wraz nadejściem ery Born This Way, pojawiła się ich druga wersja nazywana Heartbeats V2.

Prace nad tym produktem rozpoczęły się wiosną 2009 roku, kiedy to Lady Gaga rozpoczęła rozmowy z Dr. Dre i Noelem Lee – prezesem korporacji Monster Cable Product, w celu rozważenia ewentualnej współpracy. Monster Cable chcieli powiększyć swoje portfolio oferowanych produktów, o takie, które będą odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Lady Gaga pracowała bezpośrednio ze studiem projektantów Ammunition, aby upewnić się, że Hearbeats będą połączeniem wysokiej jakości dźwięku i szeroko pojętej mody. Ammunition sporządziło zbiór jej wszystkich pomysłów, które opierały się na modzie, sztuce, architekturze i sztuce performensu.

Rezultatem połączenia tych kombinacji jest powstanie słuchawek, za pomocą których zarówno mężczyzna jak i kobieta mogą okazywać swoją pasję i miłość do muzyki. Słuchawki są też odbiciem poświęcenia Lady Gagi do jej muzycznej autentyczności i świetnego szlifu jakości dźwięku. Heartbeatsy od Lady Gagi zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać nam głębię uderzającego basu, niewyobrażalną czystość dźwięku i całą moc dzisiejszej, najgorętszej muzyki.

by @Karol


#!/usr/bin/php
cron